"PIERWSZA POMOC!"

V spotkanie w JKW

"Pierwsza pomoc" - no i odbyło się. Tematem głównym było coś co wiedzieć winien każdy z górskich łazików, aczkolwiek życzę wam aby nigdy i nikomu ta wiedza nie była przydatna. Wykład z pogadanką i ćwiczeniami, rozdając materiały pisane, poprowadził Kajetan Gawarecki (wielkie podziękownia za dobrą wolę i włożony wysiłek w organizacje spotkania) przewodnik tatrzański, z którym możecie bliżej zapoznać się na jego stronie: http://www.kajetan.com/. Dodatkowo Piotr Jasieński poprowadził pogawędke na temat "Przyjaciela nie opuszcza się nawet wtedy, gdy jest już tylko bryłą lodu" oraz o konsekwencjach złamania tego "przykazania". No i co tu dużo gadać, było profesjonalnie, sympatycznie i ciekawie, a reszta jest na zdjeciach. Pozdrawiam. Irek.

Zapraszam również na relację fotograficzną (fot. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

W przypadku jakichkolwiek komentarzy lub pytań, podaję adres e-mail Klubu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zapraszam na forum dyskusyjne na stronie klubowej.