Ścianki Wspinaczkowe :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Komentarze i uwagi dotyczące ścianek wspinaczkowych i szkół wspinania 
messageKomentarz do: Fabryka Mocy
cartman ()
09 sie 2012 - 12:13:06
avatar
Niestety to na razie jedyny taki obiekt w Gliwicach. Warunki lokalowe i sanitarne baaardzo słabe. Czuć stęchlizną, dach przecieka przy każdym opadzie, na ścianach grzyb, prysznic to jakiś żart a dzielona szatnia ma postać małej przebieralni za kotarką za którą można zajrzeć robiąc niektóre drogi z dołem. Brakuje wentylacji i nawet przy umiarkowanych temperaturach nie ma czym oddychać. Wiele chwytów jest "obrotowych" co grozi kontuzjami.
Liny są w złym stanie. Niektóre są tak poskracane, że przyrząd do uprzęży trzeba wpinać po pewnym czasie od rozpoczęcia wspinaczki przez partnera.
"Siłownia" to badziewna ławeczka i 2 gryfy. Niestety wczoraj zauważyłem że zniknęła część obciążenia i dostępne są tylko talerze 2x5kg i 2x2.5kg.
Odkąd nie pracuje tam Staszek mam wiele zastrzeżeń do obsługi (m.in. nie zauważa niebezpiecznych zachowań niektórych użytkowników)

Jest to komentarz dotyczący Fabryka Mocy.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: Fabryka Mocy 9392 cartman 2012-08-09 12:13
messageRe: Komentarz do: Fabryka Mocy 4617 abcwspinania.info 2013-06-28 13:04


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 34, Posty: 66.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.