1. Organizatorem konkursu jest Portal Górski, Sklep Górski oraz Agencja medialna Lighthouse Media. Sponsorem nagrody jest PODG Sp. z o.o. dystrybutor najlepszych marek outdoor w tym marki Nordisk na polskim rynku.

2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich czytelników Portalu Górskiego.

3. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie jedną fotografię i odpowiedź na zapytanie konkursowe w całym konkursie. Organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia do konkursu zdjęć, które nie będą związane z tematem konkursu, bądź będą zawierały sceny nienadające się publikacji. Do konkursu nie zostaną dopuszczone prace powszechnie uważane za obsceniczne, drastyczne, czy obraźliwe.

4. Technika wykonywania prac konkursowych jest dowolna.

5. Prace należy nadsyłać poprzez email konkursowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

6. Prace należy nadsyłać w formacie JPG, w wymiarach 2048 pikseli w dłuższym boku.

7. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila z załączonym zdjęciem i odpowiedzią na pytanie konkursowe.

8. Przesłanie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich (majątkowych i osobistych) do nadesłanych fotografii.

9. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z udzieleniem Organizatorom przez Uczestnika nieodpłatnej i bezterminowej licencji na wykorzystanie prac na niżej wymienionych polach eksploatacji:

a). publiczna ekspozycja prac wraz z podpisem (imię i nazwisko) autora w internetowej galerii konkursowej na stronie Portalu Górskiego, jej profilu facebook oraz na stronach sponsora i współorganizatorów konkursu. z możliwością komentowania oraz oceny pracy przez internautów/czytelników,

b). publiczna ekspozycja prac na innych stronach internetowych w celu promocji konkursu.

10. Konkurs potrwa od dnia 12.03.2021 do dnia 18.03.2021 i tyko w tym terminie będzie można nadsyłać prace do konkursu.

11. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 28.03.2021, a wynik zostanie opublikowany na łamach Portalu Górskiego i stronach współpracująch

12. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

13. Organizatorzy przyznają nagrodę dla 4 najlepszych prac w postaci: Maskotka pluszowa Miś Polarny. Dodatkowo najlepsza praca zostania nagrodzona książką z dedykacją ambasadora marki Yeti by Nordisk w Polsce Krzysztofa Wielickiego.

14. Oferowana nagroda nie podlega zamianie na inne produkty, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

15. Wysłanie maila konkursowego jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do Organizatorów konkursu.

16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

17. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

18. Skład jury: Ambasador marki Yeti by Nordisk Krzysztof Wielicki, przedstawiciel PODG Sp. z o.o, przedstawiciel Portalu Górskiego, przedstawiciel Agencji Lighthouse Media.

19. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.