Oglądajcie festiwalowe filmy na platformie playkrakow.com

Uwaga, uwaga: wystartował 19. Krakowski Festiwal Górski! Co prawda na żywo spotkamy się w Centrum Kongresowym ICE za kilka dni, ale już dziś rusza platforma VOD, czyli KFG w odsłonie online: playkrakow.com.
Od dziś przez cały miesiąc działać będzie platforma online na playkrakow.com, na której pojawi się większość filmów biorących udział w dwóch konkursach, polskim i międzynarodowym – w sumie ponad 50 dokumentów, w tym także premierowych! Baza filmów jest dostępna dla posiadaczy Karnetów Hybrydowych i Karnetów VOD.
Karnety
Karnety Hybrydowe – 99 zł (wejście na festiwal 4-5 grudnia oraz miesięczny dostęp do VOD na playkrakow.com (cena 99 zł obowiązuje do 1 grudnia, potem 129 zł)
Karnet VOD – 69 zł (dostęp do VOD na playkrakow.com)
W taką pogodę zdecydowanie najlepszy jest ciepły fotel i seans filmowy. Zapraszamy do naszego kina na playkrakow.com. Obiecujemy, że nie będziecie się nudzić!
Nasze propozycje dla Was:
Międzynarodowy Konkurs Filmowy 
Polski Konkurs Filmowy

Oczywiście czekamy na Was także w najbliższy weekend (4-5 grudnia) w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Goście, warsztaty, dyskusje, prelekcje, filmy… i kolorowy kiermasz outdoorowy.Wszystko o 19. Krakowskim Festiwalu Górskim, w tym ramowy program, znajdziecie na stronie kfg.pl 
Zaglądajcie także na www.facebook.com/FestiwalGorski 
Zapraszamy!

Materiały organizatora