Warsztaty fotograficzne z Tokiną

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowane na weekend 3-5 czerwca tatrzańskie warsztaty fotograficzne - plener gdzie nauczymy się robić spektakularne zdjęcia Tatr, prawie nie wjeżdżając w ich granice. Ich monumentalność i surowość zestawimy z sielskim Podhalem i Spiszem oraz niezwykle malowniczymi Pieninami.
Podhale i Spisz wraz z nieodległymi Pieninami oferują jedne z najpiękniejszych widoków na Tatry. Niezrównaną malowniczość potęguje właśnie ten ów nierzadko niepozorny pierwszy plan. Nie jest sztuką pojechać w serce Tatr i “pstryknąć fotę”, prawdziwym wyzwaniem jest właśnie pokazanie tego kontrastu pomiędzy najwyższymi górami w Polsce a ich niższymi sąsiadami, tym bardziej że najbardziej spektakularne miejscówki do zdjęć są praktycznie zupełnie nieznane!
Uczestnicy odwiedzą również Słowację, by z niezwykle malowniczych okolicach Osturni i Wielkiej Frankowej mieć Tatry naprawdę na wyciągnięcie ręki!
Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.
Miejsce: Podtatrze, Polska i Słowacja
Termin: 3-5 czerwca 2022
Cena: 860 zł
Cena obejmuje:
• uczestnictwo w warsztatach
• ubezpieczenie podczas podróży zagranicznej
• noclegi w dwu i trzyosobowych pokojach, każdy z łazienką z prysznicem lub kabiną z hydromasażem
• pełne, domowe wyżywienie
• degustacja produktów regionalnych
• wi-fi w pensjonacie
Więcej informacji oraz rezerwacje:
https://fotowarsztaty.com/tematy-i-miejsca-zajec/polska/z-tatrami-w-obiektywie-widokowy-foto-tour-po-podhalu-spiszu-i-pieninach/
Wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do Galerii Tatry w obiektywie

Paweł Brzozowski/Fotowarsztaty