Tegoroczne zmagania w ramach cyklu Eliminator MTB 2015, rozpoczniemy 24 maja w Lublinie. Na uczestników i kibiców czeka wiele atrakcji i emocji sportowych.

Inauguracja Eliminatora MTB odbędzie się w ramach „Lublin City Race”. Impreza już po raz czwarty zawita do „miasta inspiracji”. W tym roku na zawodników czeka zmieniona trasa – a konkretnie taka jak ostatnio tylko poprowadzona w przeciwnym kierunku. Pojawią się również sztuczne przeszkody, które w minionym roku skutecznie utrudniły trasę. Nowością na Eliminatorze MTB będzie możliwość drukowania zdjęć na imprezie.

Rywalizacja na Lubelskiej Starówce

 

Rywalizacja na Lubelskiej Starówce

Dzięki nawiązaniu współpracy z marką Epson, na każdych zawodach z cyklu pojawi się stoisko z drukarką Epson L850, na której będzie można wydrukować w świetnej jakości zdjęcia z trasy wyścigu. To nie koniec niespodzianek od Epsona – wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosujemy także drukarkę Epson L355. Z kolei w odpowiednim rozgrzaniu się do rywalizacji pomogą trenażery Force (modele Magnetic AL, Basic).

Specjalnie dla lokalnych kolarzy będzie prowadzona klasyfikacja mieszkańców Lublina, w której nagrody ufunduje SportClub (w postaci karnetów wstępu). Zapraszamy do rywalizacji także zawodników z licencjami PZKol, gdyż imprezę wpisaliśmy do kalendarza regionalnego.

Harmonogram zawodów:
10:00 – otwarcie biura zawodów (Rynek)
11:30 – zakończenie wydawania numerów i rozpoczęcie treningu na trasie
12:00 – rozpoczęcie zawodów – wyścig indywidualny na czas
13:00 – rozpoczęcie wyścigów eliminacyjnych
16:00 – wyścigi finałowe
17:00 – dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy

Partnerzy I edycji:
sportclub, wydolnosc.pl

Następne edycje:
Katowice/Chorzów – Park Śląski – 26 lipca 2015
Cieszyn – Stare Miasto – 30 sierpnia 2015

Zapraszamy na stronę  www.Eliminator-MTB.com  oraz  na  www.facebook.com/EliminatorMTB