Odzież marki Marmot słynie z czystych i wyrazistych kolorów – od ponadczasowo klasycznych po odważnie inspirujące barwy. Muszą one odpowiadać szerokiemu spektrum aktywności odbywanych w różnych okolicznościach i środowisku. Od alpinizmu, po wędrówki po szlakach oraz użytkowanie na co dzień – każdy z kolorów oddaje istotę kategorii produktowej oraz daje możliwość wyrażenia indywidualnego stylu.

Paleta kolorów opracowana na sezon wiosenno-letni 2015 jest szczególnie wyjątkowa. Wszystko po to, by uchwycić ducha codziennych przygód i epickich przedsięwzięć na świeżym powietrzu wymagających użytkowników.

Pomarańcze i czerwienie

Mocno tętniące życiem kolory pomarańczowy i czerwony podkreślają moc energii zawartej w najnowszej kolekcji Marmot. Nowe odcienie - „Coral Sunset” oraz „Cajun Spice” - wyznaczają ekscytujący kierunek w kategorii odzieży wierzchniej.

Pomarańcze i czerwienie

 Pomarańcze i czerwienie

Róże i fiolety

Odzież w odcieniach różu i fioletu podkreśla kobiecy charakter kolekcji. Każda z pań znajdzie odpowiadający jej charakterem element z palety barw – od mocno śmiałych i zaciekle kobiecych po bardziej stonowane i ponadczasowo trwałe.

Róże i fiolety

Róże i fiolety

Niebieskie atramenty

Niebieskie kobiece odcienie ewoluują w nowym wiosennym kierunku. Bardziej wyblakły i jasny „Faded Ink” i „Blue Dusk” harmonizują z głębszymi odcieniami „Gemstone” i „Midnight Purple”. Dodana do tego nuta fioletu to tradycyjnie kobieca jakość, wyrażająca klasyczne dziedzictwo sportowe.

Niebieskie atramenty

Niebieskie atramenty

Kolory nieba i morza

Tej wiosny niebieskie barwy Marmot czerpie przede wszystkim z otoczenia – z nieba i morza. Odcienie wahają się więc od jasnych do mocno nasyconych głębi. Podobnie jak niebo i morze zmieniają się w zależności od pory dnia oraz pogody, tak samo każdy może wybrać kolor odpowiadający jego temperamentowi i nastrojowi.

Kolory nieba i morza

Kolory nieba i morza

Szmaragdowa zieleń

Kolejna propozycja dla Pań. Szmaragdy tonowane są przez dodanie kojących niebieskich odcieni. Mocno nasycone zielenie po bardziej miękkie i lodowe barwy tworzą wielowymiarowy kontrast tonalny.

Szmaragdowa zieleń

Szmaragdowa zieleń

Zielony las

Kolory te są odzwierciedleniem dynamicznej energii odradzającej się po zimie przyrody. Zielone lasy, soczysta zieleń trawy, świeżość roślin oraz klasyczna miętowa nuta – wszystko to było inspiracją dla projektantów odzieży Marmot, która przełożyła się na nowe odcienie zieleni na ten sezon.

Zielony las

Zielony las

Zielono-żółte barwy ziemi

Te inspirowane naturą barwy są wyjątkowo unikalne i... wyrafinowane. Ciemniejszy „Greenland” i roślinny „Green Lichen” to kolejne zielenie w kolekcji Marmota. Uzupełnione są żółciami: „Yellow Vapor” i „Green Mustard”, które dodają świeżości barwom inspirowanym otaczającą przyrodą.

Zielono-żółte barwy ziemi

Zielono-żółte barwy ziemi

Wiosenna kolekcja marki Marmot to nowe modele odzieży w zmienionej palecie barw. Każdy użytkownik znajdzie wśród nich swoje ulubione.

O marce Marmot:
Marmot to amerykański producent wysokiej jakości odzieży i sprzętu turystycznego. Główne założenie firmy to tworzenie najwyższej jakości profesjonalnych produktów. Historia marki sięga początku lat 70. XX w. Początkowo firma kojarzona była z produkcją odzieży puchowej – w ofercie znajdowały się kamizelki, kurtki, śpiworów. Dość szybko rozpoczęto współpracę z firmą W.L. Gore & Assoc., Inc. Od tej pory Marmot stał się marką rozpoznawaną na całym świecie, synonimem produktów o najwyższej jakości, z zastosowaniem najnowszych technologii. Obecnie to dynamiczna firma posiadająca własne laboratoria i opracowująca niezależne technologie takie jak: PreCip, Membrain, DriClime. Siedziba marki mieści się w Santa Rosa w Kalifornii, a jej produkty są dystrybuowane w ponad 60 krajach na całym świecie.
Więcej: www.ravenoutdoor.com.

Sprawdź dostępność oferty marki Marmot www.Ceneria.pl

baner sklepgorski