Funkcjonalność i niezawodność - te właśnie cechy doceniają w naczyniach GSI Outdoors ich użytkownicy. Kochają je także za piękny i wyróżniający spośród innych design. Nie inaczej będzie w przypadku nowej serii termosów Glacier Stainless Vacuum Bottle o pojemnościach 0,5 i 1 l, dostępnych w kilku kolorach do wyboru.

W projektowaniu termosów Glacier Stainless Vacuum Bottle firma skupiła się przede wszystkim na wydajności, praktyczności i poręczności. W efekcie finalny produkt na nowo definiuje pojęcie termosu. Stworzyliśmy najlepszy termos próżniowy na świecie! - przekonuje GSI.

Glacier Stainless Vacuum Bottle – nowa seria termosów GSI Outdoors

Glacier Stainless Vacuum Bottle – nowa seria termosów GSI Outdoors

Ponieważ według GSI, niezawodność tkwi w prostocie, wyprodukowano termos bez zbędnych gadżetów i systemów. Każdy element tworzony jest z myślą o praktycznym wykorzystaniu, a głównym celem jest wygoda użytkowania, długi czas trzymania ciepła oraz zapobieganie wyciekaniu napojów z nieszczelnego korka. W przypadku Glacier Stainless Vacuum Bottle zastosowano jednoczęściową zakrętkę, dzięki czemu unikniemy niekontrolowanych wycieków i zalania zawartości plecaka.

Kilka cech, na które warto zwrócić uwagę:
- Termosy wykonane są z 18/8 stali nierdzewnej w technologii Glacier Stainless®.
- Innowacyjny, izolowany plastikowy kubek z nierdzewną wkładką.
- Tłoczenia zapewniają idealny chwyt w każdych warunkach.
- Gumowy spód - zapobiega przesuwaniu termosu.
- Korek, którego nie trzeba zdejmować, aby nalać płyn do kubka.

GLACIER STAINLESS 0,5 L VACUUM BOTTLE
Wymiary: 86 x 86 x 211 mm
Waga: 524 g
Pojemność: 0,5 L
Materiał: Stal Nierdzewna
Zestaw: Termos, Korek, Zakrętka/Kubek
CENA: 119,99 zł

GLACIER STAINLESS 0,5 L VACUUM BOTTLE

GLACIER STAINLESS 0,5 L VACUUM BOTTLE

GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE
Wymiary: 94 x 94 x 300 mm
Waga: 723 g
Pojemność: 1 L
Materiał: Stal Nierdzewna
Zestaw: Termos, Korek, Zakrętka/Kubek
CENA: 139,99 zł

GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE

GLACIER STAINLESS 1 L VACUUM BOTTLE

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się w terenie na wysokości 5000 metrów, czy siedzimy przy biurku, termosy Glacier Stainless Vacuum Bottle marki GSI Outdoors będą służyć długo i niezawodnie, a do tego cieszyć oko żywą kolorystyką.

O marce:
GSI Outdoors to rodzinna firma założona w 1985 roku przez kanadyjskie rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej, którzy zainspirowani uprawianą w tamtych rejonach turystyką aktywną postanowili tworzyć produkty, które dzielnie towarzyszyć będą podróżnikom i eksploratorom. Od chwili powstania firma GSI tworzy wysokiej jakości artykuły kempingowe i wyprawowe, które dziś sprzedawane są na całym świecie. GSI to marka urozmaicająca gamę swoich produktów, jednakże jej innowacyjność nie polega na wykorzystywaniu niesprawdzonych technologii i materiałów. Produkty tworzone są z najwyższej klasy tworzyw i ewoluują na podstawie uwag i sugestii użytkowników. Tego typu autentyczna innowacyjność zwraca uwagę na potrzeby klienta i pozwala tworzyć produkt, który dzięki swojej funkcjonalności będzie cieszył miłośników outdooru przez długie lata.
Strona dystrybutora: www.ravenoutdoor.com

Dostępność termosów oraz innych naczyń GSI Outdoors w sklepach internetowych można sprawdzić na www.Ceneria.pl

baner sklepgorski