Po czym poznać Polaka na wakacjach? Ponoć po tym, że do sandałów ubiera skarpety. Obciach? Już nie! Zachodni i amerykańscy styliści przekonują, że skarpety doskonale pasują do letniego obuwia, szczególnie jeśli są to wysokiej jakości komfortowe sandały outdoorowe.

W sandałach i... skarpetach – obciachowe stylizacje marki Teva?

W sandałach i... skarpetach – obciachowe stylizacje marki Teva

W takich sandałach można chodzić z plecakiem po górach, a i na co dzień są ulubionym obuwiem wielu osób, które zamiast szpilek preferują wygodę. Potrafią wyglądać elegancko, szczególnie w przemyślanych stylizacjach.

W sandałach i... skarpetach – obciachowe stylizacje marki Teva?

W sandałach i... skarpetach – obciachowe stylizacje marki Teva?

Przykłady udanego połączenia sandałów ze skarpetami prezentuje Kira Sheppard, stylistka producenta obuwia Teva, firmy w Polsce znanej przede wszystkim z różnorodnej i zaawansowanej technologicznie kolekcji sandałów.

{youtube}v4XyGO4P6LE{/youtube}

Początki marki Teva® sięgają 1984 roku, kiedy to przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie stworzył pierwszy na świecie sandał sportowy z systemem pasków i tym samym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. To, co wyróżniało te sandały, to ich dostosowanie do każdego typu otoczenia - mogły być używane w wodzie, jak i w „suchym” środowisku. Jest to cecha, która wciąż charakteryzuje wiele produktów tej marki. Z czasem Teva® rozszerzyła gamę swojego asortymentu o buty sportowe i casualowe. Do dziś firma kontynuuje swą misję i tworzy wyjątkowe obuwie dla aktywnych poszukiwaczy nowych wrażeń. Wszystkie modele łączą w sobie komfort, funkcjonalizm i niebanalne wzornictwo.

Strona dystrybutora na polskim rynku: www.ravenoutdoor.com.

Dostępność modeli sandałów Teva w sklepach internetowych można sprawdzić na www.Ceneria.pl.

baner sklepgorski