Firma GSI Outdoors, producent innowacyjnych i najwyższej jakości produktów, które pomagają cieszyć się przebywaniem na łonie natury, przedstawia nowość: izolowany kubek GSI Infinity Backpacker Mug.

Infinity Backpacker Mug to praktyczny kubek z izolacją gwarantującą, że kawa długo pozostanie w nim gorąca.

Posiada zamykany wlew, który zapobiega utracie ciepła i chroni napoje. Zaopatrzony jest w poszycie zewnętrzne, izolujące ręce przed oparzeniem i zapewniające pewny chwyt w najtrudniejszych warunkach. Składany uchwyt z taśmy pomaga w wygodnym trzymaniu naczynia oraz nie będzie przeszkadzał, gdy będziemy chcieli spakować kubek do podręcznej torby lub plecaka.

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

Kubek jest w 100 % recyklingowany i wykonany z polipropylenu, a więc nie ma negatywnego wpływu na jakość płynów oraz środowisko. Jego waga to zaledwie 99 g przy pojemności aż 500 ml.

Projektantom firmy przyświecał cel, by stworzyć produkt jak najbardziej prosty, a jednocześnie sprawdzający się w praktyce. Stąd prosta linia kształtu i pokrywka bez zbędnych systemów, które mogłyby się w przyszłości popsuć.

Atutem Infinity Backpacker Mug, podobnie jak wszystkich produktów GSI Outdoors, jest oryginalny wygląd - dostępny jest w kilku żywych barwach (czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy). Kolorowy izolujący rękaw z szorstkiego lecz przyjemnego w dotyku materiału, dodatkowo zapewniającego dobry chwyt, można ściągnąć i wyprać, jeśli zostanie zabrudzony.

Ten niewyobrażalnie lekki kubek z pewnością stanie się ulubionym elementem sprzętu outdoorowego podczas górskich wypraw, jak i na co dzień.

Cena: 44,99 zł.

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

O marce:
GSI Outdoors to rodzinna firma założona w 1985 roku przez kanadyjskie rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej, które zainspirowane uprawianą w tamtych rejonach turystyką aktywną postanowiło tworzyć produkty, które dzielnie towarzyszyć będą podróżnikom i eksploratorom. Od chwili powstania firma GSI tworzy wysokiej jakości artykuły kempingowe i wyprawowe, które dziś sprzedawane są na całym świecie. GSI to marka urozmaicająca gamę swoich produktów, jednakże jej innowacyjność nie polega na wykorzystywaniu niesprawdzonych technologii i materiałów. Produkty tworzone są z najwyższej klasy tworzyw i ewoluują na podstawie uwag i sugestii użytkowników. Tego typu autentyczna innowacyjność zwraca uwagę na potrzeby klienta i pozwala tworzyć produkt, który dzięki swojej funkcjonalności będzie cieszył miłośników outdooru przez długie lata.
Strona dystrybutora: www.ravenoutdoor.com

Dostępność kubka w sklepach internetowych można sprawdzić na stronie outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl.

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

GSI Infinity Backpacker Mug

baner sklepgorski