Jaki prezent dla aktywnych chciałbyś podarować sobie pod choinkę? Napisz uzasadnienie, zagłosuj, a możesz wygrać produkty marki Rockland, przydatne na wyjazdach i biwakach, a także będące świetnym upominkiem pod choinkę.

Outdoorowa porównywarka cen - Ceneria.pl oraz polska marka Rockland zapraszają na outdoorowy konkurs dla wszystkich, dla których najlepszym prezentem pod choinkę będzie produkt, który można znaleźć w jednym z sześciu działów tematycznych Ceneria.pl:
 
- Turystyka / trekking / wspinaczka,
- Rowery i sprzęt rowerowy,
- Sprzęt narciarski i odzież narciarska,
- Sporty wodne,
- Sport i rekreacja,
- Elektronika sportowa / turystyczna.

Podaruj sobie outdoorowy prezent - konkurs Rockland i Ceneria.plPodaruj sobie outdoorowy prezent - konkurs Rockland i Ceneria.plKonkurs polega na wybraniu z bazy outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl jednego produktu i napisaniu krótkiego uzasadnienia, dlaczego właśnie ten produkt uczestnik konkursu chciałby dostać pod choinkę. Na wypowiedzi organizatorzy konkursu czekają do 27 grudnia 2015 r.

W dniach od 28.12.2015 r. do 8.01.2016 r. (do godz. 8.30) będzie miał miejsce drugi etap konkursu - głosowanie na najlepsze wypowiedzi wybrane przez organizatorów na profilu facebook: www.facebook.com/Ceneria.


Zasady konkursu i regulamin:

http://www.ceneria.pl/Podaruj_sobie_outdoorowy_prezent_pod_choinke_nowy_konkurs_Rockland_i_Ceneria.pl,12119,950,0,1,I,informacje.html
 

W konkursie przewidziane są cztery nagrody - produkty marki Rockland: mata, ręcznik szybkoschnący, kubek termiczny Cosmic i zestaw sztućców.Marka Rockland
w swoim asortymencie posiada akcesoria niezbędne w podróży oraz sprzęt kempingowy, taki jak: naczynia i sztućce, meble kempingowe, maty, akcesoria biwakowe oraz plecaki i namioty. Produkty marki Rockland to świetny prezent pod choinkę dla podróżników i wszystkich aktywnych osób, które czas wolą spędzać raczej na zewnątrz niż w domu.