Zimowe ferie sprzyjają szaleństwom na śniegu. Jakie zimowe aktywności są najlepsze? Narty zjazdowe, skitoury, biegówki, a może zwykłe sanki lub coś bardziej szalonego jak snowgliding? Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym marki Helly Hansen i outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl, w którym do wygrania są nagrody od norweskiej marki Helly Hansen.

Mimo że kraje skandynawskie słyną z surowych zim, to jednak właśnie mieszkańcy północy upodobali sobie zimowe aktywności i spędzają mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatur panujących na zewnątrz. Skandynawowie uważają, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie. Nic dziwnego, że to właśnie tam powstaje odzież, która nie tylko przetrzymuje niedogodne warunki, ale także gwarantuje wygodę noszenia i pozytywne odczucia estetyczne. Takie są właśnie produkty Helly Hansen.

Ceneria.pl i marka Helly Hansen poprzez konkurs „Zima? Ferie? Nie tylko na stoku!” pragnie zachęcić do zimowych aktywności. Organizatorzy czekają na fotografie pokazujące, jak można spędzać zimę.

Fotografie można przesyłać do 21 lutego 2016 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:

http://www.ceneria.pl/Zima_Ferie_Nie_tylko_na_stoku!_konkurs_foto_Helly_Hansen_i_Ceneria.pl,12239,950,0,1,I,informacje.html

Zachęcamy do udziału w zabawie!

FB konkurs_2016_styczen