podkręcając stylistykę modelu Vans Hi -Standrad OG

Niestandardowy design PUBLIC ożywia klasyczny model Vans. Vans x PUBLIC Hi-Standard OG jest dostępny od 7 października 2021r.

Vans Snow nawiązuje współpracę z PUBLIC Snowboards, aby uzyskać świeże podejście do modelu Hi-Standard OG - najlepiej sprzedających się butów Vans wszechczasów. Opierając się na idei budowania społeczności i swobodnej osobistej ekspresji, PUBLIC podziela etos z Vans, aby honorować indywidualność i twórczą ekspresję na desce i poza nią. Ta koncepcja jest realizowana w modelu Hi-Standard OG oraz towarzyszącej kolekcji obuwia i odzieży.

Model Vans x PUBLIC Hi-Standard OG, stworzony pod okiem członków teamu - Darrella Mathesa  i Kasa Lemmensa, są utrzymane w neutralnej, wygaszonej kolorystyce, która stanowi doskonały kontrast w połączeniu z odważną i kolorową półprzezroczystą podeszwą, nawiązującą do sztuki ulicznej, z hasłem „Out of the Public Eye”.

Jako jeden ze standardowych modeli w klasycznym stylu z nowoczesną funkcją wydajności, Hi-Standard OG oferują wygodę oraz dobrze znane, tradycyjne sznurowane zapięcia z towarzyszącą funkcją wsparcia, taką jak blokada sznurowadeł Vans Instep Lace i Internal Web Harness. Podeszwa zewnętrzna V1 Waffle Lug zapewnia ponadczasowy wygląd, a tym samym idealną przyczepność i wyczucie deski, podczas gdy wkładka V1 PopCush – formowana w konstrukcji 3D z poliuretanu została zaprojektowana z myślą o zminimalizowaniu wysiłku i zwrotu energii oraz amortyzacji uderzeń. Wkładka została również perforowana, aby zapewnić przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci Nylex. Podszewka V1 UltraCush posiada termoformowalny rdzeń o podwójnej gęstości i neoprenowy nosek Comfort Flex. But jest wykończony kultowym paskiem bocznym, ponadczasowym stylem, który mówi sam za siebie.

Vans x PUBLIC Hi-Standard OG to kolekcja obuwia i odzieży, w której skład wchodzą również szare Skate Slip-On z kolorową, przezroczystą podeszwą, a także longsleeve Off The Wall, czy polar w kolorze czarnym z logo Vans i PUBLIC , kratą Checkerboard i sloganem „Out of the PUBLIC Eye”. Kolekcję uzupełnia para skarpet snowboardowych Vans x PUBLIC.

Ponadto, Vans i PUBLIC stworzyli wspólnie deskę snowboardową. Deska PUBLIC Vans to nowoczesne podejście do średniej szerokości deski na freestyle, o średniej twardości i profilu, który jest wygięty pod stopą i jednocześnie spłaszczony do punktów styku, co zapewnia idealną równowagę pomiędzy zabawą i stabilnością podczas jazdy, skoków czy tricków na railu. Specyfikacja deski obejmuje paski z poczwórnego włókna węglowego o szerokości 20 mm na nosie i ogonie dla zwiększenia wybicia, rdzeń z drewna topoli dla gładkiego i spójnego ugięcia, spiekaną podstawę dla prędkości oraz uretanowe ściany boczne dla trwałości i wytłumienia uderzeń. Deska będzie dostępna pod koniec października 2021 na PublicSnowboards.com.

Założona w 2015 roku przez zawodowego snowboardzistę Joe Sextona, PUBLIC Snowboards wierzy, że snowboarding powinien zrzeszać ludzi i pozwalać na wyrażanie siebie, niezależnie od tego, czy jeżdżą na orczyku w lokalnym parku, czy pokonują lokalne góry. Będący własnością i kierowany przez riderów brand PUBLIC pozostaje małą, społecznościową marką z pasją do inspirowania indywidualności i kreatywności wśród wszystkich.

Vans x PUBLIC Hi-Standard OG oraz kolekcja będą dostępne od 7 października 2021 r. w wybranych salonach Vans Snow oraz pod adresem Vans.eu/snow.

mat.pras. Blame Us