Garmin® odświeża popularną serię urządzeń GPSMAP® wprowadzając większy wyświetlacz, obsługę systemu Galileo oraz mocniejszą działającą baterię.

Garmin wprowadza dwie nowości do najpopularniejszej serii ręcznych, outdoorowych urządzeń nawigacyjnych - GPSMAP 66s i GPSMAP 66st. Wyposażone zostały w czytelny, 3-calowy wyświetlacz, korzystają z systemów nawigacji satelitarnej GPS, GLONASS i GALILEO, posiadają rozszerzone możliwości łączności bezprzewodowej, a do tego działają nawet przez tydzień w trybie Expedition. W wersji 66st fabrycznie instalowane są mapy TopoActive Europe.

„GPSMAP 66st to najlepsze cechy urządzeń z serii GPSMAP połączone z nowymi i pożądanymi przez użytkowników funkcjami. Dostęp do prognoz pogody, łatwy i bezpośredni dostęp do zdjęć satelitarnych, obsługa wielu sieci GNSS i wreszcie łączność z nową aplikacją Garmin Explore czynią z GPSMAP 66s i GPSMAP 66st niezawodnych towarzyszy każdej przygody” - mówi Martin Resch, Senior Product Manager Outdoor w firmie Garmin.

Wyznacz trasę kolejnej przygody z nowymi urządzeniami Garmin GPSMAP 66s i 66st

Nowe urządzenia, dzięki możliwości łączenia poprzez Wi-Fi® lub Bluetooth®, umożliwiają bezpośrednie pobieranie wysokiej rozdzielczości obrazów satelitarnych BirdsEye (nie jest wymagana roczna subskrypcja). Dzięki temu łatwiej zorientować się w terenie, odnaleźć parki, szlaki, pola kempingowe i interesujące miejsca. Ponadto GPSMAP 66st jest fabrycznie wyposażony w mapy TopoActive Europe, dzięki którym użytkownicy mogą jeszcze lepiej zaplanować swoje wyprawy i nawigować w terenie.

Po sparowaniu urządzenia z serii GPSMAP 66 z kompatybilnym smartfonem poprzez Bluetoooth można pobierać aktualne prognozy pogody. Prognoza zawiera informacje na temat zmian temperatury, prędkości oraz kierunku wiatru, a także radar pogodowy w czasie rzeczywistym, dzięki któremu użytkownik dowie się, w jaki sposób będzie zmieniała się pogoda podczas wyprawy.

Wyznacz trasę kolejnej przygody z nowymi urządzeniami Garmin GPSMAP 66s i 66st

Wraz z wprowadzeniem nowej aplikacji Garmin ExploreTM użytkownicy zyskują dostęp do dodatkowych narzędzi i funkcji nawigacji outdoorowej, planowania podróży i udostępniania danych. Przed wyruszeniem w drogę aplikacja Garmin ExploreTM umożliwia zaplanowanie trasy i pobranie map na urządzenie mobilne, z których korzystać można w trybie offline. Podczas wyprawy i bez dostępu do transmisji danych, aplikacja Garmin ExploreTM będzie płynnie synchronizować się z kompatybilnym urządzeniem GPS firmy Garmin, aby wyświetlać bieżącą lokalizację, umożliwiać planowanie i nawigowanie po trasach.

Wśród ciekawych możliwości GPSMAP 66s/st warto wymienić funkcję Geocaching Live oraz kompatybilność z platformą Connect IQ, dzięki której użytkownicy zyskują dostęp do ponad 9 milionów szlaków z aplikacji Wikiloc. Co więcej, urządzenia GPSMAP 66s/st można połączyć z Garmin inReach Mini, która daje możliwość wysyłania i odbierania wiadomości bezpośrednio na swoim urządzeniu.

Ta wytrzymała seria urządzeń outdoorowych została stworzona z myślą o ekstremalnych przygodach. Dzięki obsłudze wielu systemów satelitarnych- GPS, GLONASS i GALILEO oraz czujnikom ABC (wysokościomierz, barometr i kompas) z autokalibracją, GPSMAP 66s/st będzie śledzić i zapisywać dane całej podróży. Urządzenia działają do 16 godzin pracy w trybie pełnego GPS i mogą śledzić pozycję użytkownika przez okres do jednego tygodnia za pomocą trybu Expedition na pojedynczym zestawie baterii AA. Dodatkowo w urządzeniach znajduje się latarka LED i latarka SOS, która może być używana do sygnalizowania pomocy.

GPSMAP 66s i GPSMAP 66st to najnowsze produkty z segmentu outdoor firmy Garmin, który skupia się na rozwijaniu technologii i innowacji w celu zwiększenia komfortu użytkowania. Czy to piesze wędrówki, bieganie po szlakach, jazda na rowerze górskim, golf, nurkowanie czy korzystanie z łączności satelitarnej - urządzenia firmy Garmin są niezbędnymi narzędziami dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Więcej informacji na temat Garmin GPSMAP 66s i GPSMAP 66st znaleźć można na stronie: https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/598455

Sklep Górski