Nasi specjaliści ze Sklepu Górskiego w Krakowie dobiorą dla Ciebie podstawowy sprzęt wspinaczkowy. 

Sezon wspinaczkowy w pełni. W skałach coraz więcej wspinaczy z racji rosnącej popularności tego sportu. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze wspinaniem, czy jesteś już przysłowiowym "starym wyjadaczem" (może czas na wymianę sprzętu?) prezentujemy Ci niezbędnik każdego wspinacza:

1. Buty wspinaczkowe Wild Climb - Sklep Górski posiada kilka modeli butów wspinaczkowych tej włoskiej firmy. Niezależnie od tego, czy będą to Twoje pierwsze wspinaczkowe buty, czy szukasz czegoś na panel, w skały czy w góry; czy robisz trudne drogi, znajdziemy coś specjalnie dla Ciebie. Posiadamy również dziecięce buty wspinaczkowe. Warto nas odwiedzić i przymierzyć je na miejscu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni model. 

2. Kask wspinaczkowy - KASK LACD PROTECTOR 2.0 - uniwersalny kask wspinaczkowy, który sprawdzi się zarówno podczas wspinaczki skałkowej, jak i turystycznych przejść. Posiada uchwyty na opaskę z czołówki - pewność, że latarka nie zsunie się z kasku. Liczne otwory wentylacyjne zapewniają wysoki poziom komfortu. Wyściółka kasku wspinaczkowego chroni przed otarciami i zwiększa wygodę użytkowania.
Jeśli szukacie czegoś ultralekkiego to polecamy KASK LACD DEFENDER RX. Dzięki technologi In-Mold kask wspinaczkowy jest lekki (przy rozmiarze S/M to zaledwie 195 g!) i wytrzymały. Dzięki temu, że nie czujemy go na głowie, możemy w pełni skupić się na wspinaczce. Kask posiada obszerne otwory wentylacyjne oraz praktyczne klipsy do mocowania latarki.

3. Uprząż wspinaczkowa - UPRZĄŻ LACD START - wygodna i komfortowa, opcja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wspinaczy. Dzięki niej nawet kilkugodzinna wspinaczka nie będzie uciążliwa. Posiada cztery duże szpejarki co zapewnia więcej miejsca na karabinki, ekspresy i przyrządy asekuracyjne itd. Uprząż LACD jest uniwersalna, sprawdzi się nam na ściance wspinaczkowej, podczas wspinaczki sportowej czy na drogach wielowyciągowych.

4. Woreczek na magnezję - WILD CLIMB NERO - sprawdzi się zarówno na panelu, jak i podczas wspinaczki w skałach. Szeroki otwór ułatwia sięgnięcie po magnezję. Woreczek jest wykonany z lekkiego poliestru, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. 

Przyjdź do Sklepu Górskiego w Krakowie, a nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszy produkt dla Ciebie. Przypominamy, że nasz stacjonarny Sklep Górski zaprasza również do Sosnowca i Huciska.