Już w sobotę 16 października widzimy się na Akcji sprzątania szlaków Ojcowskiego Parku Narodowego.

Pisaliśmy Wam o akcji Czyste Beskidy w nadchodzący weekend. Pora przedstawić też alternatywę ;). Zobaczcie co przygotował dla Was OPN:
Będziemy czekać na Was wraz z Partnerami Akcji w 11 punktach startowych na terenie OPN, działających w godz. 8.30-10.30, gdzie będzie można się zarejestrować i otrzymać niezbędne materiały.
Punkt główny w Parku Zamkowym w Ojcowie (przed Hotelem pod Łokietkiem) będzie działał do godz. 14.00.
Mapy z punktami startowymi i punktami składania worków znajdziecie w regulaminie na naszej stronie internetowej: tutaj
Zgłoszenie udziału można przesłać także w wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; wiadomość musi zawierać: nagłówek: „Akcja sprzątania OPN – zgłoszenie”, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, liczbę zgłaszanych osób oraz wskazanie punktu startowego (wykaz punktów znajduje się w załączniku nr 1 do regulaminu) w rejonie wybranego obszaru sprzątania, z którego odbiorą pakiet startowy oraz kupon uprawniający do jednokrotnego, bezpłatnego zwiedzenia ekspozycji przyrodniczej w terminie 16.10-24.10.2021 r., w dniach i godzinach otwarcia ww. obiektu. Przed zwiedzaniem kupon należy pozostawić u kasjera.

mat.pras. Ojcowski Park Narodowy