obowiązują od 1 marca br. 

W związku z modernizacją ulicy Przewodników Tatrzańskich w Zakopanem zostaje wprowadzonych kilka ograniczeń w ruchu. Poniżej komunikat od Urzędu Miasta Zakopane:

"Na odcinku od ronda Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Mieczysława Karłowicza nadal będzie obowiązywał zakaz ruchu, który nie dotyczy dojazdu do posesji wymienionych na tablicy informacyjnej usytuowanej pod znakiem na początku ulicy od Ronda Jana Pawła II. Ponadto w rejonie poniżej skrzyżowania z ulicą Karłowicza zostanie zlokalizowany przystanek dla komunikacji regularnej oraz przystanek dla taxi.
Celem przyśpieszenia prac zostanie również wprowadzone ograniczenie w ruchu, w określonych godzinach od godz. 8:30 do 15:30 w dniach od poniedziałku do soboty. Przejazd ul. Przewodników Tatrzańskich do Kuźnic będzie możliwy do godz. 8:30 rano oraz popołudniu po godz. 15:30. Przewidywany termin przywrócenia dotychczasowej organizacji ruchu określono na koniec maja 2023 r., jednak wykonawca prac dołoży wszelkich starań, aby ten termin był krótszy. Musimy jednak pamiętać, że nadal jest astronomiczna zima i mogą powrócić temperatury i warunki atmosferyczne uniemożliwiające pracę.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie zasad i ograniczeń, wprowadzonych tymczasową organizacją ruchu.

O wszelkich ewentualnych zmianach Urząd Miasta Zakopane będzie informował na bieżąco."

Źródło:
fb/Zakopane