Zakończone

Uwaga! Mamy dla Was wyjątkową Promocję! - zachęcają pracownicy Sklepu Górskiego

Chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt lub odzież turystyczną a przy okazji otrzymać książkę Krzysztofa Wielickiego „Piekło mnie nie chciało”?

Odwiedź jeden ze stacjonarnych Sklepów Górskich – w Krakowie, Czeladzi lub w Hucisku – zrób zakupy, a publikację członka #OutdoorTeam będzie Twoja!

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin Promocji:

1. Przyjdź i zrób zakupy w stacjonarnych Sklepach Górskich (Kraków ul. Krakusa 9, Czeladź ul. Borowa 1, Hucisko ul. Skalny Widok 4c) na minimalną kwotę 200 zł.

2. Podaj hasło #OutdoorTeam

3. Otrzymasz jedną z 15 książek Ambasadora marki Yeti Krzysztofa Wielickiego pt. "Piekło mnie nie chciało".

4. Promocja ważna do 31-03-2021 lub do wyczerpania zapasów.

5. Odbiór nagrody nastąpi w sklepie, lub możemy ją wysłać do wskazanego paczkomatu w zależności od dostępności pozycji na danym sklepie.

Nordisk

Czas na kolejną ciekawą rywalizację na łamach Portalu Górskiego. Wspólnie z Sklep Górski, PODG Sp. z o.o. dystrybutorem marki Nordisk na polskim rynku oraz Agencją medialną Lighthouse Media zapraszamy Was do udziału w konkursie pod tytułem "The 1 Kilo Camp".

Obchody 20-lecia marki Chiruca w Polsce nie dobiegły jeszcze końca! 1 sierpnia ruszył konkurs: „Moja przygoda z Chiruca”, w którym do wygrania są m.in. bestsellerowe buty Chiruca Dynamic GTX w jubileuszowej, limitowanej edycji!

Wspólnie z dystrybutorem marki Nordisk, PTTK oraz Magazynem Turystyki Górskiej n.p.m. zapraszamy do udziału w drugim etapie Nordisk(owego) Konkursu Biwakowego. Wystarczy, że odpowiecie na pytania związane z działalnością zwycięzców I etapu, którzy na swoją wyprawę wyruszyli uzbrojeni w sprzęt biwakowy skandynawskiej marki. Żeby odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe, wystarczy zapoznać się z wpisami na blogu „Mały Szlak Beskidzki rodzinnie”, gdzie zwycięzcy poprzedniego etapu relacjonują przebieg swojej wyprawy.

Czy umiesz rozpoznać wspinacza ze zdjęcia? Rozwiąż zagadkę i wygraj roczne ubezpieczenie górskie Bezpieczny Powrót i inne nagrody.