Leo Hulding na swojej drodze The Prophet Kanadyjski alpinista Sonnie Trotter dokonał drugiego przejścia drogi Leo Huldinga na El Capitanie o nazwie "The Prophet" (E9, 500m). Jak sam mówi, łatwo nie było i nie był to rutynowy "wpis do kapownika". "Myślę, że była to najbardziej dzika i satysfakcjonująca wspinaczka w moim życiu. Jedna z najtrudniejszych dróg jaką kiedykolwiek udało mi się zrobić. W dodatku była to pierwsza droga na El Cap'ie i cieszę się, że to koniec".

Sonie Trotter podczas wspinania na The ProphetPartnerem kanadyjczyka był jego rodak Will Stanhope, który prowdził całą trasę, jednak zawrócił na niesławnym wyciągu "A1 Beauty". Para początkowo próbowała przejść trasę w stylu "ground up" i w większej części wyciągów im się to udało. Jednak, w końcu zdecydowali się na oględziny niektórych wyższych wyciągów ze zjazdu.

Para zdecydowała się na ostateczną próbę po nieustannych 3 dniach wspinania i ukończyli ostatni wyciąg "A1 Beauty" przy świetle czołówek.

Trotter znany jest z trudnych i niebezpiecznych wspinaczek, ma na swoim koncie wiele wymagających dróg tradowych z całego świata jak chociaż by słynną drogą Dave'a MacLeod Rhapsody (E11)