Podziel się swoim wakacyjnym wspomnieniem z Tevą i wygraj dwuosobową wycieczkę do USA.

Co sprawia, że w Twojej głowie rodzą się myśli o wakacjach? Woda? Plaża? A może rower, spacer po zielonej trawie czy udział w festiwalu? Lato to czas niezapomnianych, różnorodnych przygód, które dodają nam pozytywnej energii i towarzyszą nam przez cały rok!

Przywołaj wakacje - konkurs Teva Original Summer

Przywołaj wakacje - konkurs Teva Original Summer

Teva już po raz drugi przywołuje wakacje i ogłasza kolejną edycję konkursu #OriginalSummer, który daje możliwość wygrania niezapomnianej podróży do USA! Chcesz wziąć w nim udział? Nie ma nic prostszego! Przywołaj wakacyjne wspomnienie, odszukaj swoje ulubione zdjęcie i podziel się z nim na Instagramie z hashtag'iem #OriginalSummer. Najbardziej oryginalne foty każdego tygodnia nagradzane będą sandałami z serii Originals, a zwycięzca wyruszy na przygodę życia do Stanów Zjednoczonych, gdzie 30 lat temu rozpoczęła się historia Tevy.

Celebruj swój każdy wolny dzień z Tevą, postaw na oryginalność, niezawodność i klasyczny design. Bądź ekscentryczny, baw się kolorami, geometrycznym wzorami i dodatkami. Wyrażaj siebie przy pomocy letnich stylizacji. Lato należy do odważnych i głodnych wrażeń, należy do Ciebie!

Przeżywaj chwile najlepiej, jak możesz, rób zdjęcia i dziel się nimi, a każdego tygodnia szukaj siebie wśród zwycięzców na originalsummer.teva-eu.com. Możesz zaczerpnąć tam również inspiracje do swoich wakacyjnych podróży – klikaj i działaj!

originalsummer.teva-eu.com
Instagram: @tevaeurope
#OriginalSummer

O marce
Początki marki Teva® sięgają 1984 roku, kiedy to przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie stworzył pierwszy na świecie sandał sportowy z systemem pasków i tym samym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. To, co wyróżniało te sandały, to ich dostosowanie do każdego typu otoczenia - mogły być używane w wodzie, jak i w „suchym” środowisku. Jest to cecha, która wciąż charakteryzuje wiele produktów tej marki. Z czasem Teva® rozszerzyła gamę swojego asortymentu o buty sportowe i casualowe. Do dziś firma kontynuuje swą misję i tworzy wyjątkowe obuwie dla aktywnych poszukiwaczy nowych wrażeń. Wszystkie modele łączą w sobie komfort, funkcjonalizm i niebanalne wzornictwo. Strona dystrybutora na polskim rynku: www.ravenoutdoor.com.

Przywołaj wakacje - konkurs Teva Original Summer

Przywołaj wakacje - konkurs Teva Original Summer

Dostępność sandałów marki Teva w sklepach internetowych można sprawdzić na www.Ceneria.pl.

baner sklepgorski