To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników gór wszelakich oraz ratownictwa górskiego, a także doskonała okazja do poznania ludzi i podszkolenia się w swoich umiejętnościach.

W czerwcu odbędzie się Biwak Ratowników Górskich GOPR.

Warto przyjechać w Rudawy Janowickie do Janowic Wielkich – u stóp Karkonoszy – by pod okiem profesjonalistów podszkolić się we wspinaczce i udzielaniu pierwszej pomocy na górskich szlakach.

- Rezerwujcie datę 21-23 czerwca 2024! Lada chwila ruszamy z możliwością rezerwacji i zakupu pakietu startowego na aktywny Biwak Letni GOPR. W tym roku zapraszamy Was do Janowic Wielkich. A tam, pod okiem ratowników górskich Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, spędzicie weekend pełen zajęć praktycznych: ze wspinaczki, nawigacji w górach oraz pierwszej pomocy i ratownictwa. Gotowi na przygodę? Zajrzyjcie na stronę www.gopr.pl/biwak by dowiedzieć się więcej – zachęcają przedstawiciele Fundacji GOPR.

Warsztaty i szkolenia to jedno. Oprócz tego organizatorzy zapewniają, że o swoich przygodach opowiedzą inspirujące postacie – ich wieczorne prelekcje stworzą niezapomniany klimat do wymiany doświadczeń, dodatkowo będą także pokazy sprzętowe.

- Zarazimy Cię optymizmem, energią i miłością do GÓR – zapewniają.

raz